Tajomstvo peňazí ODHALENÉ!

Týchto 5 častí od Mika Maloneyho vám môže zmeniť váš celkový pohľad na monetárny systém a svet financií, aký ste ho poznali doteraz. Odporúčam postupne pozrieť všetky aby ste si vytvorili celkový obraz, pretože každá z nich vás obohatí o iné informácie.

1. DIEL od Mike Maloneyho s názvom Tajomstvo peňazí.

Toto video vám za tak krátku dobu dokáže zmeniť pohľad na peniaze. Je dobré, že autor to hovorí čo najjednoduchšie tak aby to pochopil naozaj každý.

Plne sa stotožňujeme s tým, že naozajstné peniaze budú vždy kryté, niečim čo má REÁLNU hodnotu… Momentálne je však situácia taká, že ľudia slepo veria a tak dávajú kúskom papierikov hodnotu, ktorá neexistuje. V skutočnosti je to iba papier, ktorého reálna hodnote je iba:
1. Cena papiera
2. Cena tlače
3. Ľudské myslenie,

Viete vôbec o tom, že v USA už bola situácia kedy ste chleba kúpili za dve plné tašky bankoviek – dolárov ?

Tajomstvo peňazí – 7 stupňov moci

Druhé video od Michaela Malonyho je zamerané na 7 stupňov moci. Týchto 7 – stupňov moci sa stále opakuje. Zo začiatku Mike aká bola história v Aténach (Grécku) a následne v Ríme (Rímskej ríši) a nakoniec aká je aktuálna situácia. Na konci videa hodnotí v akej etape sa aktuálne nachádzame.

Koniec usd štandartu

Veľmi zaujimavé video ohľadom meny Usd. Mike vo videu hovorí o hodnote zlata, a koľko zlata má americká centrálna banka. Podobne ako je na tom mena dolár je na tom aj euro.

Najväčší podvod v dejinách

Štvrté video od Mika Melonyho. V tomto videu vysvetľuje ako vznikajú peniaze a ako sa vytvára dlh.

Keď sú peniaze skorumpované

 V tomto zaujímavom videu Vás Mike Maloney prevedie jedným z najlepších múzeí peňazí nachádzajúceho sa v Nemecku. Prezradí Vám, kedy sa stalo zlato a striebro hlavnou zložkou platidiel. Oboznámi Vás o hyperinflácii,. Viete aká je dnešná situácia? Tak neváhajte a venujte pár minút Vášho života vzdelávaniu sa a možnosť v budúcnosti vyťažiť zo svojich poznatkov.

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov generaciarapu.sk a zdolahore.sk, študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými na mojom blogu :)
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů